PROJEKT / Moje SEBEpoznání

 

O projektu...

Představte si, že každé ráno vstanete se šťastným úsměvem plný natěšení, co skvělého ten den prožijete. Máte láskyplnou rodinu a děláte práci svých snů. Nikdo z lidí, co znáte není nemocný a nestrádá. Jste dokonale šťastní tak, že byste ani jednu prožitou vteřinu nikdy nevyměnili za jiný zážitek. Myslíte si, že to je to jen skvělý sen?

Odpověď je taková, že musíte ujít určitou nepohodlnou cestu, změnit několik zažitých dogmat, ale především poznat sami sebe - přijmout se - pochopit, aby to celé dávalo smysl. Energie, které nás tvoří a obklopují, jsou připraveny spustit náš skutečný život naplněný štěstím a láskou. Mnoho z nás to není připraveno pochopit, nevěří a neuvěří ve skutečný lidský potenciál. Nikdy neuvěří v sebe sama. Tak to prostě je. Ale někteří z nás o životě přemýšlí. Někteří z nás si pokládají otázky. Proto některým z nás se splní sen.

Přijměte tedy pomoc na společné cestě Sebepoznání...

 

Jak to celé začalo...

V roce 2003, po povodních v Praze, jsem se díky své profesi setkal s mimořádným člověkem z oblasti osobního rozvoje panem doktorem Hrubým. Bylo to po prvé v životě, kdy jsem se setkal se skutečným světem \"osobního růstu a sebeuvědomění\".  V té době jsem ještě netušil, že mě jedna ze zkušeností zásadním způsobem ovlivnila, a že bude jednou z důležitých \"puclí\" celé mozaiky.

V roce 2004 jsem se tváří v tvář po prvé náhodně setkal se světem křesťanství a víry. Nutno dodat, že jsem byl přesvědčený ateista a tvrdě pracující člověk, a že jsem neprožíval žádnou krizi ani trauma. Prostě mi cestou do práce něco došlo a bylo.

V roce 2008 jsem intenzivně prožíval hledání odpovědí na otázky o smyslu života. Otázek však přibývalo, ale odpovědí bylo nedostatek. Tehdy jsem poznal nejzvláštnější období zkoušek, jelikož můj \"vyšší kanál\" se odmlčel a mě tak zbyla pouze důvěra v sebe samého. Dalo by se říci, že zatím co se jiní potýkali z dramaty osudu, já v té době prožíval klid před bouří. Dnes chápu, že \"sebepoznání v rutině\" je těžší, než při kritických situacích, které nás donutí se zastavit a zamyslet se. Kdybych v té době nehledal odpovědi, vím, že bych byl také zastaven a jako jiní byl konfrontován \"budícím\" zážitkem.

Když jsem se v roce 2013 rozhodl plně důvěřovat vyšší síle bytí, následovalo probuzení a plynulé propojení se světem osobního rozvoje a sebeuvědomění. Najednou začali spontánně přicházet odpovědi. Najednou šlo všechno jako po másle. Obraz se začal skládat a vše mi začalo dávat smysl.

V roce 2017 přišlo plné sebeuvědomění, které se promítlo v projektu MojeSEBEuvědomění.

 

Současnost projektu...

Věřím, že každý z nás je jedinečným projevem stvoření. Věřím, že nic v přírodě nevznikne samo od sebe a bez důvodu. Věřím, že nic vzniklé není odpadem, ale důležitou součástí našeho života. Věřím, že život je zkušenost a cesta... 

Takže když teď všichni držíme své zakoupené lístky do zážitkového parku jménem \"Život na Zemi\",  vyražme si to pořádně užít! Vše je jen na nás....

Kdo je připraven slyšet, nechť slyší...

 


Popis projektu vytvořil Kamil Bolek (C) 1.4.2017