David Icke, vyšetřovatel na plný úvazek…

David Icke, vyšetřovatel věcí veřejných na plný úvazek…

David Vaughan Icke je známý anglický spisovatel a dlouholetý veřejný mluvčí. Je to bývalý profesionální fotbalista a sportovní televizní hlasatel. Icke se zařadil do mého hledáčku v souvislosti s hledáním hodnotového žebříčku života. Jeho jméno je od roku 1990 spojeno s veřejným řečním o konspiračnch teoriích. Nutno dodat, že mnohá jeho prohlášení se děsivě v čase naplňují. Tvrdí o sobě, že je „vyšetřovatelem na plný úvazek věcí, kdo a co skutečně řídí svět.“ Je autorem více než 20 knih a mnoha DVD a přednášel ve více než 25 zemích. Kdo se zajímá o globální dění, Ickeho musí znát. 

V souvislosti s jeho druhou nedávnou návštěvou naší Prahy vám přináším odkaz na jeho záznam přednášky, který zprostředkovala emoční televize Cesty k sobě. Záznam je přehledně rozdělen do 11- ti bloků. Icke ve své přednášce shrnul kompletní základy dění na naší planetě a přehledně je rozdělil do samostatných témat. Jedná se o nejsrozumitelnější objasnění reality, které jsem slyšel.

I když se jedná o téměř 10 hodin času, všem doporučuji jeho přednášku shlédnout. Přednáška je simultánně překládána z Angličtiny.

https://www.youtube.com/watch?v=h1-9Io6vxW0

https://www.youtube.com/watch?v=PNxYxQ-Lrt8

Icke, děkuji ti.

Official website Kamil Bolek / ecology, technology, society, creation
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *