Muž, který budí emoce…

Mezi nebem a zemí…

Je mnoho osobností o kterých bych se chtěl zmínit. A když říkám mnoho, myslím tím skutečně mnoho. A nemyslím tím jen veřejně známé osoby, ale také mnohé neznámě hrdiny všedního dne… při vzpomínce na některé z nich se mi rázem zvedají koutky úsměvu. Je to prima být člověkem…. Ale dnes mi tito hrdinové musí odpustit, neboť bych rád zmínil „mimokategorijního“ člověka, velmi zásadového muže. Muže, který naprosto věří tomu, co říká a to do té míry, že je ochoten za to položit i svůj život. Přesto všechno se nebere vážně a je milovníkem skutečného života. Ve svém slovníku najde nejen odborná slova, ale i ta peprná… Dámy a pánové, jsem rád, že vám mohu představit dobrodruha, biologa a šamana v jednom, pana Petra Chobota…

Proč Petr Chobot…

Petr je velmi nekonvenční člověk s názory proti proudu. Je veřejně známou osobností, kterou lidí milují, nenávidí a nebo neznají. Rozhodně nic mezi tím. Petr má za sebou mnohá šokující prohlášení o praktikách vlivných skupin, za které si vysloužil nálepku psychicky nemocného jedince patřícího na oddělení psychiatrie. Bylo o něm napsáno mnoho článků, o kterých bychom mohli dlouze diskutovat. Ať je ale Petr jakkoliv označován, pro mne je to člověk, který symbolizuje skutečnou lásku k přírodě a k Zemi. Rád bych mu tedy na svém blogu věnoval odkaz na jeho poslední zajímavá videa, která odvysílala má oblíbená nezávislá televizní stanice Cesty k sobě.

Petr se ve třech dílech tohoto vysílání postupně vyjádřil ke všem zásadním tématům dnešní doby, jako je uprchlická krize, budoucnost Evropské unie, podoby Islámu, budoucnost Evropy a mnoho jiného. Pokud jste videa neviděli, pak vám je rozhodně doporučuji ke shlédnutí. Obzvláště pak duporučuji třetí díl.

A tobě Petře děkuji za to, že jsi.

Petr Chobot, SUPERROZHOVOR – Konec zla v Čechách a na Planetě I. díl

Petr Chobot, SUPERROZHOVOR – Konec zla v Čechách a na Planetě II. díl

https://www.youtube.com/watch?v=mDz4-RbzwAc

Official website Kamil Bolek / ecology, technology, society, creation
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *