Politická korektnost, aneb o tom slušní lidé nemluví…

Čeští novináři nesmí informovat o imigrantech pravdivě…

Něco vám povím, přátelé. Mám už po krk, všech těch pokryteckých řečí o netoleranci a xenofobii. Žiji mezi mnoha cizinci, znám spousty odlišných lidí, ale nikdo z nich neprosazuje svoje „jiné“ ego. Žádný Polák, Rus, Bulhar, Němec, Vietnamec, Ukrajinec ani teplouš se mi nesnažil vnutit svůj životní styl. Naopak. Všichni jsou vděční za jejich přijetí do naší společnosti, i za mojí toleranci. Nikoho z nich by nenapadlo, že budou porušovat české zákony. Takže když ukradne Ukrajinec auto, ostatní Ukrajinci souhlasí, že by se s ním mělo jednat stejně jako s Čechy. Nic víc, nic míň. Souhlasí však ale i s tím, že by měl být za vážný společenský přečin okamžitě zpět vyhoštěn do své země. Ano přátelé, souhlasí s vyhoštěním. A tak jsem se ptal dál. Za jaký přečin? A oni mi odpovídali, že za porušení zákona, jedno jakého… Že prý každý by měl respektovat zákony dané země. „Skutečně?“ ptal jsem se. „Ano“ zněla odpověď.

Nechci se teď bavit o reáliích života, o vyčůráncích, mafii a tak. Mám na mysli běžně žijící cizince, kteří chodí do práce a tvrdě pracují. Cizince, kteří jsou pro naší společnost přínosem, a kterých je skutečná většina. Jsem si jist, že by si nikdo z nich bezdůvodně nezašel pro sociální dávky, nebo aby vykrádal auta.

A tak se ptám, proč veřejná moc chrání ty, kteří o to nestojí. Proč je ochraňována takzvanou „politickou korektností“ menšina, která žádnou ochranu nepotřebuje a ani o žádnou nestojí? Kdo je tím „menšinových chudáčkem“, který je utlačován? Ale především, jestli jsme si všichni rovni, pak potom, proč je někdo označován menšinou? Asi žiji na Marsu, protože já nic takového ve své praxi neznám.

Nesouhlasím s tím, abychom chránily takzvané menšiny. Nikdo v právním státě nesmí mít větší nebo menší moc. Myslím si, že bychom si před zákonem měli být všichni rovni, a že by společnost měla toto právo s nejvyšší tvrdostí uplatňovat.

Článek vznikl na základě komentované reportáže televize Prima, kterou uvádím níže. Originální záznam reportáže z iPrima nemám, takže uvádím alternativní odkaz:

https://www.facebook.com/MilosZemanPrezidentCR/videos/645150159002686/

Official website Kamil Bolek / ecology, technology, society, creation
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *