Proč je vše je dobré?

Proč je vše dobré a tak, jak má být…

Přátelé, kamarádi, jistě jste si všimli, že se mým silným tématem posledního roku je téma SEBEpoznání. Vnitřně cítím, že jen skrze poznání sebe samého mohu dojít ke zjištění svých skutečných tužeb a přání a jejich následné proměně.

Je tomu sedm krásných let, kdy jsem započal s intuitivním hledáním své cesty a kdy jsem začal vnímat „neobvyklou“ realitu vnitřního světa. Zvláštností tohoto vnímání je, že se v průběhu času znatelně měnilo. Jinak řečeno, stejná témata a informace dnes vnímám zcela jinak. Toto vnímání má za důsledek moji otevřenost k „antimainstream“ informacím o naší hmotné i nehmotné realitě. Česky řečeno, k informacím mimo „hlavní tok“ zažitého myšlení.

Dnes vám přináším dvě videa paní Ivanky Adamcové, která byla odvysílána alternativním programem Cesty k sobě, ve kterých zaznělo mnoho podstatného o vnímání a vývoji našeho vnitřního a vnějšího světa. Ivanka přesně popisuje zapomenutá a nepochopená fakta, se kterýma se ztotožňuji. Věřím, že zveřejněné informace nás mohou v mnohém posunout. Ale to ať každý posoudí sám. Třeba ještě nenastal ten správný čas, což je také dobře.

Děkuji Ivance za její skvělý inspirativní příběh.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Rfr46B2o42U

Official website Kamil Bolek / ecology, technology, society, creation
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *