Saúdská Arábie členem komise hájící ženská práva…

Photo Opportunity: The Secretary-General with H.E. Mr. Adel Ahmed Al-Jubeir, Minister for Foreign Affairs, Kingdom of Saudi Arabia)

Saudská Arábie byla zvolena do čela komise pro ochranu ženských práv

Dnes jsem se dostal k článku uveřejněným na portále www.unwatch.orgkterý upozornil na protesty žen proti zvolení zástupců Saudské Arábie do komise OSN, která hájí ženská práva. Zastupování se týká období 2018 – 2022, pro které byla Saúdská Arábie zvolena tajným hlasováním minulý týden z výběru 54-národů Hospodářské a sociální rady OSN (ECOSOC).

Upřímně řečeno, jelikož se do čela odborných komisí volí ti nejzkušenější odborníci, nerozumím tomu, jaké odborné znalosti a odborný vhled do problematiky ochrany ženských práv by mohl přinést člen, který je permanentně za porušování ženských práv odsuzován.

Jelikož stále slýchávám, že budoucnost našeho státu spočívá v členství EU, a že takové ty „báchorky z propagandy“ jsou jen manipulací, přátelé, tak teď nevím, kde soudruzi z OSN, potažmo EU, kde udělali chybu…

Líbí se vám, přátelé, jak se situace v EU neustále vyhrocuje a jak se postupně naplňují dříve vyslovené, děsivé a absurdní prognózy? Tak tady máme další hřebíček do rakve. Co vše se bude muset stát, aby nás to trklo, že se taky děje něco podivného?

Zdroj: https://www.unwatch.org/no-joke-u-n-elects-saudi-arabia-womens-rights-commission/

 

 

Official website Kamil Bolek / ecology, technology, society, creation
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *