Utajované zdroje volné energie

 

http://https://www.youtube.com/watch?v=0_uJZ6OV08g

Kontroverzní video o utajovaných zdrojích volné energie

Již několikrát mi byl položen dotaz, proč se zajímám o takzvaně „konspirativní“ témata. A já standardně odpovídám, že jen hledám odpovědi na své otázky. A protože je pravda relativní, pak se nabráním z principu žádným zdrojům informací. Tedy i těm konspirativním. Vždyť i propaganda využívá poměrového modelu emse pravdivé a zavádějící informace. Myslím si, že je důležité se pohybovat napříč společností, aby bylo možné dosáhnout přijatelné informační vyváženosti.

Ale přiznám jeden ze svých „aha“ momentů, který ve mně zanechal touhu po informacích. Jedná se o záznam proslovu doktora Stevena Greera, který se zúčastnil zvláštního Summitu v Barceloně v roce 2008 a podal veřejné svědectví o praktikách „elity“ a jejich řízení naší civilizace. Vystoupení vzbudilo veliké emoce napříč společností a stalo se jedním ze základů mnoha současných rebelujících občanských skupin. Je jasné, že společnost se od roku 2008 radikálně mění.

Dovolte mi tedy zavzpomínat na Dr. Stevena Greera a jeho tehdejší šedesátiminutový odvážný proslov na téma utajovaných zdrojů volné energie, na který níže uvádím odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=0_uJZ6OV08g

Official website Kamil Bolek / ecology, technology, society, creation
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *