Vše v jednom, aneb co nesmíte vědět!

Vše co nesmíte vědět - obal knihy

Vše co nesmíte vědět - obal knihy

Vše v jednom…

Již několikrát jsem se zmínil o zajímavém autorovi konspiračních knih, o dobrodruhovi a snílkovi, panu Michaelovi Morrisovi. Vlastně bych o něm dnes nepsal, kdyby nebylo mého slibu. Ptáte se jakého? Hned odpovím.

V roce 2013, když jsem se po prvé pročítal Morrisovými teoriemi, v jeho knize: „Co nesmíte vědět!“, diskutoval jsem s několika přáteli o svobodě slova a o tom, že je dnes již jednodušší díky internetu cokoliv veřejně hlásat, a že o Morrisovi se maximálně do několika měsíců dočteme i na Wikipedii. Tak, jako tomu bylo například i v případě autora Davida Ickeho. Takže jsem si po nějakém čase posadil k počítači a ejhle, Morris nikde. A tak jsem hledal za měsíc, rok, až po dnešek, ale o Morrisovi žádná zmínka. Je to divné, protože je autorem druhého bestseleru a je veřejně známou osobností. Že by tedy skutečně začala cenzura posilovat? Proč?

Kdo je Morris?

Morris je pro mě člověk, který shrnul do jedné knihy (vlastně do dvou) kompletní konspirační data, která jsem si musel složitě dohledávat na mnoha zapomenutých koutech internetu. Díky němu teď má možnost jakýkoliv „nezasvěcenec“ srozumitelně pochopit základy takzvané „konspirační teorie utajené vlády světa“.

První díl výše uvedené knihy má 4 hlavní kapitoly a 390 stran, na kterých se podrobně dočtete vše o způsobech uměle řízené ekonomiky, výklady současného dění, až po výhled do budoucnosti. Vše ve faktech a číslech. Netvrdím, že kniha je vyčerpávajícím lexikonem, ale myslím si, že je skvělým uceleným a srozumitelným průvodcem všech zásadních teorií o zákulisním dění tohoto světa.

Druhý díl knihy s názvem: „Co nesmíte vědět! 2“ se autor zaměřil na politické a vojenské stránky, jako je například Arabské jaro, konflikt na Ukrajině a v Sírii. Kniha má 478 stran.

Obě publikace vydalo slovenské nakladatelství Anch Books v češtině a jsou k zapůjčení v některých knihovnách, nebo k zakoupení u kamenných i internetových prodejců. Stačí zadat do vyhedávače: „Michael Morris Co nesmíte vědět!“

První díl zdarma ke stažení…

První díl této knihy si můžete bezplatně a v plném zdění stáhnout Michael_Morris-Co_nesmite_vedet. Ale jak říká autor této knize: „ Pokud si nejste jistí a váháte, potom tuto knihu raději rychle odložte a prostě žijte dál, jak jste byli doposud zvyklí. Zapněte televizi a poslouchejte zprávy: „Všechno je v pořádku! Všechno je v pořádku! Všechno je v pořádku!“

 

Official website Kamil Bolek / ecology, technology, society, creation
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *